Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makettépítők! Szerintetek...

Makettépítők! Szerintetek alkalmas ez a kompresszor festékszóróhoz (légecset, airbrush)?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 25. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok makettező, de a pneumatikához konyítok. Szerintem neked olyan kell, ami állandó, alacsony, egyenletes nyomást biztosít és ez nem tudja, max légtartállyal, nyomásszabályozóval tudná. Vegyél meg egy airbrush készletet.
nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A linkelt kompresszor alkalmatlan ezekhez a kis teljesítményű festékszórókhoz.


Neked csendes működés kell, puffer tartály, kimeneti levegő szűrő, finoman állítható légnyomás 0,5 és 2 bar között.


[link]

nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2: ezt én is néztem, azóta láttam a linkeltnél olcsóbbat [link]
nov. 25. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvass!

[link]

[link]


Az a vacak amit linkeltél kb semmire nem jó. Nettó környezetszennyezés. Még gumi fújni is immel-ámmal jó csak.

Pláne nem festésre. Tartály, szabályozhatóság, olajleválasztó, stb kell.

nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok néven bukkan fel ez a kompresszor (fineart, alder, chromax, haina), igazából mind ugyanaz.


Innen is rendelhetsz, tőle alkatrészt is tudsz venni később.


[link]

nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Köszi. Csak az általam betett linken 32-ért vesztegetik, itt meg negyvenért :)
nov. 25. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Vegyél egy normál hobbi kompresszort ami 25 literes és az sok mindenre jó.

Ez a 3 literes semmire se való.

nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. És azt valaki meg tudná mondani, mi a jelentősége annak, hogy egy- vagy kéttartályos-e? Bementem egy boltba, az eladó azzal kezdte, hogy az egytartályos olcsókat felejtsem el, mert nem adnak egyenletes fújást. Máshol meg azt látom, használják ezeket is probléma nélkül. Nem tudom, kire hallgassak, milyet vegyek. A lényeg, hogy nem akarok 60-70 ezer forintit kiadni érte, szeretném megúszni 40-50 körül.
ápr. 24. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Szerintem nem egy-kéttartályosra (nem is tudom milyen egy kéttartályos) hanem egy- vagy kéthengeresre gondolsz. Elég az egyhengeres. Egy ilyen szerintem neked tökéletes lenne:


[link]

ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
ápr. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!