Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Normális, hogy a bútorlap...

Normális, hogy a bútorlap szélein a ráragasztott szél között látszik a fekete ragasztó és ezért koszosnak mutat a bútor?

Figyelt kérdés

[link]

jpg


A link megtekintéséhez töröld ki a pontot a kep és a feltoltes közöttről.



dec. 20. 17:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]



Innen kell kitörölni a kep és a feltöltés közöttről a szóközt.

dec. 20. 17:03
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a szóközt, a pontot.:)
dec. 20. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Törölgeti a faxom!

Töltsd fel a képeket valami normális helyre amit elfogad a gyakori%

Mondjuk ide:

[link]

dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a kritikát és a segítseget. Itt van.

[link]

A felső fekete sort kell nézni.

dec. 20. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most direkt megnéztem a konyhabútort, mert az fehér. Sehol nem látszik az éleken sem más szín a fehéren kívül. Ez valami gagyi kivitelezés lehet. Ne vedd meg!
dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez milyen bútor, de a ragasztók amikkel a fóliát felrakják (dolgoztam hasonló terméket gyártó cégnél) azok száradva nem feketék. Színtelenek vagy homályos fehéres színűek.

Itt nem hiszem, hogy a ragasztó lenne fekete, ami kilátszik az maga a forgácslap és a ragasztó esetleg csak koszolódott amiért a fólia mérete nem volt megfelelő és rés maradt.

Vacak bútornál vagy elszúrt munkánál mondható normálisnak, de amúgy nem az. Van aki csak igénytelen és nem figyel a munkájára. Nálunk is az amúgy sokba kerülő, nekünk méretre gyártott konyhabútornál több ajtót vissza kellett küldeni, mert sz@rul voltak festve, foltosan, színhiányosan. Aztán képes volt az egyik nagyon tehetséges úgy felrakni az élfóliát, a már itt felrakott bútorra, aminek el kellett volna takarnia hogy több szekrény van összerakva - hogy szakadozott, törött volt a sarkoknál. Úgy kellett vele leszedetnem és újra megcsináltatnom. Csak azért volt rá hajlandó mert már minden fel volt rakva, de óvatosságból visszatartottuk az ár 10%-t amíg teljesen tökéletesen kész nem lesznek vele és azt nem kapták meg másképpen.

dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
dec. 20. 20:32
 8/13 A kérdező kommentje:
dec. 20. 20:34
 9/13 A kérdező kommentje:

Illesztettem be még pár fotót, itt talán jobban látszik a koszosnak ható fekete rész. Konyhabútor ez, annyit mondott az asztalos, hogy visszajön és letisztítja valami szerrel, de mivel ezt ő vágta és ragasztotta így ilyen marad.

Már a bútort átadta. De egy Ikea-s bútor minősége mellette luxus hatást kelt.

dec. 20. 20:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdem piszkálni ezt a fekete részt, akkor kis részt eltudtam távolítani, de fekete marad továbbra is. Szurok szerű, ragasztó állaga van. A másik problemám, hogy ami rá van ragasztva ezzel a ragasztóval ( a vékony csík). Az, mintha nem is fehér színű lenne, hanem sárgás.
dec. 20. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!