Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen módon, mivel lehetne a...

Milyen módon, mivel lehetne a fotón látható füstcsövet a mennyezethez rögzíteni, hogy ne legyen középen belóggása?

Figyelt kérdés
dec. 29. 11:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A meggyezetbe már fúrtam, van bent egy tipli. Csak épp azt nem tudom, h mivel fogassam oda.

[link]

dec. 29. 11:17
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Csőbilinccsel, nyilván.


[link]

dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

De legalább kettő bilincset tegyél erre a távolságra, addig be se gyújts igy a kazánba amig nincs rögzitve rendesen!

Meg nem tudom milyen födémed van de valami izmos tipli kéne lehetőleg inkább fém dübel, mert a műanyag tipli elengedhet.

dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Három hete fűtök így......
dec. 29. 12:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Há valószínű megrendelem a totya bilincset :D
dec. 29. 12:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Sima Hilti szalag is jó lesz oda.
dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Meg akármi, de azért lakáson belül nézzen már ki valahogy...
dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Nekem az a csatornatartóhoz hasonlító zártszelvényből készült tartó kevésbé tetszene mint egy vékony 6-os Hilti szalag, ráadásul a szalag bármilyen méretre vágható. Majd a kérdező eldönti, egy lehetőségnek ez is jó.

Esetleg egy menetesszárral is megoldható és az talán kevésbé tűnik "ipari" megoldásnak.

dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, szerintem is inkább menetesszár, az azért mégiscsak merevít valamilyen szinten (ha nem is nagyon) oldalirányba is. Esetleg lefújni azt feketére, meg a bilincset is, hogy akkor már ne üssön el színben a csőtől. Mindenesetre itt én úgy látom, hogy az esztétika erősen másodlagos, a cél volt az elsődleges, gondolom én a gázra már ráment volna a gatya is, ahogy nálam. :)

Megtehette volna azt is, hogy felviszi ezt a csövet a mennyezetig és inkább vág egy új becsatlakozásnak lyukat a kéménybe. Sőt azt szerintem, (de fűtésszerelők nyilván jobban tudják), akár körbe lehetett volna burkolni is ha kerül köré kőzetgyapot szigetelés és a burkolás pedig tűzálló gipszkartonnal történik.

dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utólsó, nagy butaságot írsz
dec. 29. 21:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!