Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik ütvecsavarozót válasszam?

Melyik ütvecsavarozót válasszam?

Figyelt kérdés
Adott a történet, évenkénti 2 garnitúra kerékcsere személyautón (Toyota Yaris 1.3 2008), tehát tavasszal és ősszel. Melyiket lenne érdemesebb megvásárolnom szerintetek? Hyundai HYD-402 (19 eft) vagy a másik amit kinéztem a TOYA YATO YT-82020 (24 eft)..? Nem gondolkodok nagyobb gépben! Természetesen visszatekeréskor ráhúzok nyomaték kulccsal, ez nem lenne gond! Ti melyiket vennétek illetve ha van árkategóriában jobb ezektől akkor azt írjátok meg légyszíves!

dec. 30. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket se venném,mert mindkettő olyan gyenge,hogy nem fogja lelazítani a csavart. Az évi 2 kerékcserére meg pénzkidobásnak tartom, mikor a kocsihoz adott pipakulccsal is gyorsan le lehet cserélni. Max ha gyorsan ki-be akarod pörgetni a csavarokat, akkor akkus csavarhúzóba kapni olyan adaptert(Lidl-ben vettem) amivel dugokulcs fejet tudsz használni.
dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Hyundai 300 Nm-rel gyenge mint a harmat, nem szedi le. A 450 Nm-es Yato már valószínűleg elég. Nekem egy 500 Nm-es Parkside van, az a személyautókét lekapja, de egy Ducato-ba már az is belehal.
dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kerékkulcsot javasolnék, ha még nincsen és egy vascsövet erőkarnak. De ha bezsírzod a menetet felrakáskor és nyomatékra húzod meg, akkor két kézzel is meg lehet lazítani akár, én is így csinálom.
dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!