Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A hordozható légcserés hegeszt...

A hordozható légcserés hegesztő maszkok mennyire szürik ki a karos port awi hegesztésnél?

Figyelt kérdés
Alumínium hegesztést akarom megtanulni, de remhireket olvasok hogy az alluminium hegesztés milyen káros. Arra gondoltam hogy akkor ha egy cegnel nincs szellőzés akkor viszek magammal sajat legcseres maszkot. Nincs rakotve kulon oxigen, hanem elvileg szűrők vannak benne. Menyire kell tartanom attol hogy ilyen maszkal hosszútávon bajom lesz?

jan. 18. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen paráid vannak akkor

Hegesztés, asztalos, festő, fényező, ezek fixen nem a te szakmáid…

Válasz olyat, ahol nem mérgeket lélegzel.

jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Válasz olyat, ahol nem mérgeket lélegzel."

MOndjuk könyvelő, programozó. Bár ha a papír elvágja az kezed az is nagyon veszélyes!

jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretek emberekkel foglalkozni igy a könyvelő kizárva. Programozast csinaltam de nem birom csinalni 8 oraban beteg leszek tole. Jelenleg villanyszerelő vagyok de teriszonyom van is sok hely kiesik.
jan. 18. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátyám is villanyszerelő, megtanult mosógépeket szerelni, és egy rohadt kis táskával meg egy peugeot partnerrel nem fér bele a kata-ba évek óta, és így is itthon veri a fa52át egész nap
jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet.
jan. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!