Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Forrasztható idomok között...

Forrasztható idomok között mennyi lehet a minimális csőhossz?

Figyelt kérdés

Van valamilyen szabvány, mely leírja, hogy ilyen képen látható forrasztható 15-ös fittingeknél milyen hosszúnak kell lennie minimálisan a cső kilátszó részének?


[link]



jan. 29. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem annyinak, hogy végig érjen a fittingben és meg tudd forrasztani. Tehát ha a két fittinget összetolod, nem árt ha 1-2 mm látszik a csőből is. Nem vagyok vízszerelő, de sokat csináltam és még egy sem ment tönkre, pedig volt hogy nekem is így kellett összeforrasztanom
jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs szabvány. Annyinak kell lennie , hogy a cső a teljes hosszában benne legyen a fittingnek a forrasztható részében. Ez 15réz csőnél kb 10mm, így akár 2 fitting egymáshoz is érhet, feltéve, hogy a 2x10mm bele van dugva koppig ,és úgy van beforrasztva. A cin kappiláris elven be fog folyni a megtisztított és folyasztószeres csőszakaszok határfelületei közé.
jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!