Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megszereltem a csapot. Miért...

Megszereltem a csapot. Miért folyik mégis továbbra is elzárt állapotban ceruzavékonyan?

Figyelt kérdés

Decemberben gumis betet volt a hideg es meleg oldalon is, mikor a hideg viz elkezdett csepegni, majd kesobb már cérnavékonyan folyt folyamatosan.

Januárban kicsereltem keramiabetetre mindkettot, hogy egyforma legyen, uj ricnik is kerultek ra. Másnapig jó volt. Akkor elkezdett a meleg víz oldalon cérnavékonyan folyni. Ma megint kicsereltem gumis, új betere mindkettot, uj ricnik es 1800 forintos, draga csapnyitokak is kerultek ra. A hideg viz oldalon az utobbi napokban korbe-korbe forgott mar a regi, 300 forintos csapnyitoka, de meg meg lehetett nyitni. Ma reggeltol nem lehetett megnyitni a hideg vizet.

1 eve is csereltem a kádtolto csapomban betetet, akkor jo lett, 1 evig jo volt. Most miert nem sikerul? (Nőből vagyok, nem szoktam szerelni, ez a legkomolyabb dolog, amit eddig életemben megszereltem.)



febr. 2. 17:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Nem bele valók amiket bele raktál .
febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
1/2 -es réz csapbetet. Pont bele tudtam csavarni….nem jó?
febr. 2. 17:45
 3/54 A kérdező kommentje:
Amugy nagyon szépen nyitható es zarhato most mindket csap, mar nem forog korbe-korbe. Csakhát folyik….
febr. 2. 17:46
 4/54 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kell bele? Nem 1/2-es?
febr. 2. 17:47
 5/54 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetséges, hogy egyszer a meleg viz folyik, egyszer a hideg?


Akkor itt nem arról lehet szó, hogy a víz eróziós vájatot vájt ki belül…vagy igen?

febr. 2. 17:56
 6/54 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 éven át a kádtöltő csapomban a meleg oldalon kerámiabetet volt, a hideg oldalon gumis. Most kicsereltem ket egyformara, de hiaba.
febr. 2. 17:58
 7/54 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél új csaptelepet.
febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
83%
Talán nem sima a szelepülék, a felület aminek nekifeszül a csapbetét tömítőgumija. Ha kiszereled és belevilágítasz zseblámpával, látható hogy esetleg van-e rajta sérülés.
febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

8-as. Eróziós vájat, ugye?


De akkor hogy lehet, hogy egyszer a hideg ereszt, egyszer a meleg? Most a meleg tokeletesen zar, jelen pillanatban.


Uj csaptelep. Nem akarok szerelot hivni lehetoleg. Amugy vennek.

febr. 2. 18:26
 10/54 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy kikopik/kitörik az amúgy sima felületből egy kis darab idővel. Hogy egyszer a hideg ereszt egyszer a meleg az érdekes, de az egész jelenség lényege, hogy tömörtelenség van valahogyan. A vadonatúj szelepfelsőrészek biztosan jók, úgyhogy a gyanúsított maga a csaptelep test.
febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!