Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb kínai fűkasza...

Melyik a legjobb kínai fűkasza maximum 50 000 forintig?

Figyelt kérdés
febr. 2. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy,csak a nevük és forgalmazók mások.
febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Picit többe kerül, de 8 évig nyúztam egy Einhell fűkaszát, hibátlanul működött (ok, lehet, hogy csak mázlim volt). Szóval ebben a árban ezt venném:


[link]

febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annak is kínai a motorja .
febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a 25 köbcenti az kicsi nekem. 40-50 köbcenti kellene.
febr. 2. 23:11
 5/11 anonim válasza:
66%
Démont vegyél, az a legjobb.
febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyiért fűkaszát nem kapsz, csak szegélyvágót. Jobban járnál, ha néznél használtan egy karbantartott.
febr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél még hozzá, úgyse kell még egy darabig.
febr. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 03:38

én egy ilyen 40 ezres "szegélyvágóval" 5 évig kaszáltam egy másfélhektáros telket, minimális javítással, azokat is én csináltam meg piaci alkatrészekkel. Volt előtte 3-4-szeres áron profi szerszám is ami 10+ évet kitartott de úgy, hogy a végén már nem volt benne szinte semmi ami ne lett volna kicserélve.

Anyagilag jobban megéri venni egy olcsó "szart" és kidobni 3-5 év után amikor már nem megy, mint egy drágát venni és a fél vesédet odaadni ha szervízbe kell vinni, mert csak eredeti, hozzá készült alkatrészekkel működik.

febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
8 éve kínzok egy strausst 3 telken. Eddig egy gyertyát és egy tömítésszettet kért
febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit a 2. linkelt, az szegélyvágó, még 1 LE sincs.

Rendes fűhöz azért kell legalább 2,5 LE, nagyobb területhez még több.

Kicsi területhez a Demon már vállalható, egy Straussnál mindenképpen különb. (Az Árukeresőn 41-ért van, piacon olcsóbban.)

A Daewoo 54-ért valamivel jobb, már az anyaghasználaton is látni, hogy nem olyan gagyi. Vagy az erősebb Ruris gépek, drágábban.

A Fuxtec oldalán most szezonon kívül 75-ért akciós, motorikusan nagyon jók, nekem kb. 12 éve van, és használom is rendesen, régebben fenyőt is vágtam vele fűrésztárcsával, és csak tavaly vettem észre, hogy gyengült egy kicsit.

febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!