Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 7502-es maszkba házi betét...

7502-es maszkba házi betét hackek?

Figyelt kérdés

Porra így tippre kb még vatta is jó, vagy puhább filc, és akkor mosható is. De pl azt, hogy ne érezzem a szagát se a festéknek vagy a hegesztés füstjeinek, meg lehet-e oldani házi, vagy hát igazából olcsóbb eszközökkel? Aktív szenet lehet kilóra is venni, kb örök élet meg egy nap lenne úgy (kisebb mennyiségeket levákuumcsomagolva pl), és nagyjából egyszer kell egy passzos, zárható és mosható zsebet legyártani neki. Nem riadok vissza az egyszeri, nagyobb lélegzetvételű bütykölgetéstől, és megcsinálom olyanra, hogy nem mondod meg, hogy otthon készítettem, ilyenekből nem csinálok gondot. Keresgéltem angolul is, de nem sikerült találnom megoldásokat ilyesmire. Mondjuk nekik nem is kétórányi munkájuk ellenértéke egyetlen pár szűrő...

Aliexpressen nézelődtem még, talán pár körre vagy mentőövnek bevetem azokat a betéteket is, meg kell a bajonettzár külső fele róluk a kis hackhez. Lehet, hogy a 7502 is onnan lesz harmadáron, otthonra elég ha jónak ismert klón (vagy egyenesen ugyanaz ugye), nem a tanúsítványokon múlik, hanem tesztelem és működik, akkor az kellett.

Szóval, vannak-e ilyen kis redneck, de jól működő maszkbetét-pótlékok, hogy otthon az apró, de rosszul szellőző műhelyemben ne kelljen jóllakni porral-füsttel mindig?


febr. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem ér 2000 ft-ot az egészséged?
febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs rá napi 2000, akkor miért érné meg? Nem termelek, itthon kell.
febr. 8. 06:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen otthoni tevékenységhez kellene?
febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normál hegesztés, csiszolás, időnként fapor is, ami otthon előfordul kampányszerűen, de akkor csinálom, nem szeretem a kényszerszüneteket.
febr. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!