Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mosogatógép megáll a szárító...

Mosogatógép megáll a szárító fázis közben, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Adott egy ezer éves Whirlpool mosogatógép, amit még az após kukázott nekünk, volt már baja, eddig mindig megjavítottam, most is ez a terv. A problémám, hogy annál a programnál, amiben van szárítás rész, egyszerűen a szárító fázis első felében megáll a mosogatógép, nem villog semmi, csak megáll, újraindításnál pedig elindul. Egy sima öblítő program (amiben nincs szárító rész) simán végig fut.


Ötleteket szeretnék kérni, melyik alkatrész lehet a ludas? Elsőkörben a fűtőszálat fogom megnézni, gondolkodom még a vezérlőpanelra (de ott nem tudom mire figyeljek). Kinek mi az ötlete?


Köszönöm szépen előre is!



ápr. 18. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudtommal a szárítás annyiból áll, hogy feltölti az alját hideg vízzel és vár, hogy a forró párás levegőből a nedvesség kicsapódjon, tehát így szárítva.

Ha ez megáll, szerintem valami elektronikai gebasz lesz. Esetleg valami érzékelő.

ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!