Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhel önjáró fűnyirot én nem...

Einhel önjáró fűnyirot én nem tudom elindíttani,az unokám egyet ránt rajta, és már ketyereg is. Nekem miért nem indul,hiába rángatom?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nyomod a kart a tolókáján?
ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Szivato használata(!), benzincsap kinyit - bezár, ellenőrizni kell.

Indítás előtt egyszer lassan kihúzom a z berántó zsinórt, utanna a kissé eladó helyzetig lassan ki kell húzni,majd onnan gyors mozdulattal "berántani"

ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kissé akadó helyzetig
ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rángatni mint egy állat, ahogy a kollégáim is teszik úgy, hogy közben kikapcsolt állapotban van. Van úgy, hogy elkopik addig rángatják de az nem jut eszükbe hogy bmeg, van egy benzincsap, szivatót is. Sőt bekapcs. gomb on / off állással. Ez így együtt a nálunk legalábbis már atomfizika. Ha van rajta bekapcs.kapcsolo azt "on" állásba teszed. Benzincsapot kinyitod, szivatót megfelelő állásba teszed, határozott mozdulattal indítod. Szivatót visszaveszed, és kész. Lesd el unokától.
ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!