Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehetne hatásosan,...

Mivel lehetne hatásosan, viszonylag gyorsan tuskókat lefaragni? Erős fúrógépem van.

Figyelt kérdés
ápr. 28. 20:25
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Akkor motorfűrésszel.


Esetleg tuskómaróval.

ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora tuskóról van szó? A kivétel nem opció?
ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több 15-40cm közti. Valami kis mini tuskómaró lenne jó amit fúrógépbe be tudok fogni.
ápr. 29. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Azert kerdeztem hogy a kivetel opcio lehet-e, mert egy orrfuresszel, 30 centis bonto fureszlappal korbevagod a tusko korul a foldet, es egyszeruen kihuzod. Ha van egy eros orrfureszed, sima ugy. A furogepbe inkabb ronkhasito foghato, neked nem az kell. Vagy ha mar mindenkepp furogep, es valoban eros (150+ Nm), akkor egy 55-60-65mm-es forstner furoval le lehet faragni oket. De oda tenyleg bika gep kell.
ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb felett esetleg csinálhatsz egy bográcsgulyást. Nem vicc: mire kész lesz a kaja, szépen talajig ég a tuskó... Itt olvashatsz róla: [link]
máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az égetés nem igazán jó ötlet, mert lefele nem szeret égni, pláne vizes, egészséges tuskó. Egyébként körbekapáltam, ástam, láncfűrésszel megskalpoltam, visszatakartam. Ennyi.....
máj. 6. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!