Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dekorgumi használata hogy kell?

Dekorgumi használata hogy kell?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten de nem tudom hogy kell csinálni.

pl egy mese figurát.

kivágjuk a részeket ruha,fej stb mert mind másszinü,és utána ugy ragaszuk össze hogy egy vastag kartonra is ragasztjuk mert elég vékony és nem lehet pontosan ugy összeragasztani.

vagy csak megcsináljuk a formát és kiszinezük a részeket.

egyszerüen nem értem

és a széleken néztem hogy fekete vékony csik van azt filcel kell megrajzolni?

köszönöm aki segit.

A kislányaimnak szeretnék ilyeneket csinálni ugyhogy minden tanácsot szivesen fogadok


2010. nov. 8. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy szoktam, hogy egy semleges színből kivágom az alap mintát és erre ragasztom rá a kivágott részeket. Nem szoktam feketével kontúrt húzni. Szerintem az csak matricafestéknél kell. Kétoldalúra is vsinálhatod, ha mobilt szeretnél, ilyenkor elég egy kartonra felragasztani két oldalról az azonos formákat. A szín lehet eltérő...
2010. nov. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egész alakot kivágod egy szinből, ez lesz alap. Ha fel akarod lógatni, akkor duplán csinálod meg és összeragasztod, közé az akasztót berakod és úgy ragasztod össze. Aztán más szinből kivágsz egy fejet pl. ezt ráragasztod az egész alakra. Aztán más szinből kivágsz egy hajat, ezt ráragasztod a fejre, ami a testre van ragasztva... Tehát igy szépen egymásra épül. A testre megy ruha, arra megy a disz, mindent olyan szinből, amilyenből szeretnéd.

A fekete vékony csikról nem tudok nyilatkozni, nem értem, hogy az hol van. Ha az alak körvonala, akkor annak mentén kell kivágni az alakot, de a fekete vékony csik ne legyen a kész művön rajta.

2010. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!