Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a neve annak a femracsnak,...

Mi a neve annak a femracsnak, amit pl. a kutyak kenneleinel is hasznalnak?

Figyelt kérdés
Alapvetoen keritesnek szannam, de ha nem tartjatok jo otletnek, akkor inkabb ugy kerdezem, hogy milyen, lehetoleg minel olcsobb, fem megoldast javasolnatok?
2010. dec. 14. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Térháló/síkhálóra gondolsz?

[link]

2010. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoktam segíteni drótfonónak.

Amire Te gondolsz,az hullámrács,"vibrátorhálónak"becézik Szeged környékén. Az nem az olcsó,hanem majd egy életre szóló megoldások közé tartozik.

Két fajta létezik,a hagyományos anyagból--ezt keretre /köracélra/ szokták rátekerni.

A másik acélos drótból készül--ez hegeszthető,általában zártszelvény keretre/be/hegesztgetik be szálanként.

Anyagvastagság--és lyukméret változtatható.

Harmadik--szintén nem olcsó--a ponthegesztett rács.ennek előnye,hogy gyárilag horganyzott,és öntartó,tehát nem kell keret/csak oszlopok/ neki.Barkácsáruházakban van.

Amit az előző írt,a betonba való térháló is megoldás lehet,csak az nagyon "lágy" anyag-és szerintem nem is szép kerítésnek.

2010. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

...És még egy kis humor....

--Azért drága a drótkerítés,mert ez az egyetlen"átlátszó" fém (XD) !

2010. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, inkább sövényt növesztek :D Elég húzós az ára, nem gondoltam volna :S Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!