Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi az a szerszám, amivel bőr...

Mi az a szerszám, amivel bőr övbe lyukat lehet ütni, és hol lehet olyat szerezni Szegeden?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

árnak hívják, de zsákvarrótűvel is ki lehet dolgozni azt a lyukat.

Ha csak egy lyukra van szükséged, akkor vidd el egy cipészhez vagy szűcshöz és kérd meg, hogy üssön bele neked egy lyukat.

2011. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árral mi? Azzal csak kilyukasztod, akárcsak egy szöggel! Lyukasztó a neve, bőrlyukasztó, több méretben kapható, attól függően mekkora "lik" kell átmérő 3-akár 10mm-ig, sőt tovább!Ezzel szép kerek maradandó lyukat tudsz ráveréssel kiütni.
2011. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bőrlyukasztó a becses neve.

Praktiker, Baumax stb. barkács áruházakban a szerszám-barkács osztályokon, vagy szerszám szaküzletekben kapható.

2011. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegedi vagyok ! A legnagyobb ilyen "cég" a Kálvária sgt-n van az SKF csapágybolttal szemben a sarkon. Cipőkellék bolt.

-Vagy "darabra" veszel bőrlyukasztót,külömböző méretben árulnak,--vagy veszel "csillaglyukasztót".

-Bemész,és 1/2 perc alatt kilyuggatják az övedet.

2011. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak.


Tudom, hogy cipész seperc alatt megcsinálja, de már olyan sokszor voltam ilyenekkel, hogy úgy érzem ideje beruháznom egy szerszámba :)


Külön köszönet annak, aki tudta a szegedi bolt helyét!

2011. jan. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!