Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Alig jön meleg viz a gázmelegi...

Alig jön meleg viz a gázmelegitőből mit csináljak?

Figyelt kérdés
nemrég sósavazták,nem akar belobbanni a láng pedig nincs messze a zuhanyzotól
2011. jan. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az teljesen mindegy milyen messze van bármitől van egy átfolyás érzékelője valószinű az romlott el hívj szerelőt
2011. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz
2011. jan. 9. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, pont ilyen volt nekünk is!


Az volt a megoldás, hogy hirtelen megnyitom-elzárom a csapot. Ezt ismételgettem, aztán egyszer csak belobbant.


Később, mikor ez sem használt, az volt a trükk, hogy a fürdőszobában teljesen megnyitottam a meleg víz csapot, a konyhában is. És a konyhai HIDEG víz csapjával kellett ezt a nyitás-zárást eljátszani.

Egyszer csak belobbant.


Utána pár év múlva meg az volt, hogy elaludni nem akart a láng, hiába zártuk el a vizet a láng égett tovább. Így mikor egyedül voltam itthon és lezuhanyoztam, folyva hagytam kicsit a vizet és vizesen meztelenül rohantam át a lakáson keresztül a konyháig, mert ott volt a vízmelegítő, elvárni a melegítő gázcsapját. Utána vissza a fürdőbe elzárni a vizet, megtörölközni, felöltözni.


Aztán lecseréltük azt a vízmelegítőt pár hónapja egy új kombi gázkazánra. A régi egyébként egy Fég ZV-4-es volt.


De ha ti nem terveztek a közeljövőben készüléket cseréltetni, akkor tényleg hívj egy szerelőt. Talán meg tudja csinálni.

Mi azért nem hívtuk ki, mert tudtuk, hogy ez csak átmeneti megoldás és nem akartunk több tízezret költeni egy olyan készülékre, amiről tudtuk, hogy pár hónap múlva megy a kukába.

2011. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,kb igy csinálom én is 2 csap megy egyszerre...de ma jön szerelő
2011. jan. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!