Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy/mivel lehet befesteni...

Hogy/mivel lehet befesteni egy ikeás baldahint (100% poliészter)?

Figyelt kérdés

100 % poliészter... voltam már hobby boltban ott volt egy csomóféle textil festék, de azok nem fogják be a poliésztert. Feketére szeretném festeni, vagy sötét lilára. Azt is tanácsolták hogy fújjam le olyan műanyag,fém festő spay-vel. De az meg lepattog róla ha megszárad.. Nemtudom, hogy tudjátok-e, hogy, hogy néz ki, ilyen hálószerű anyag..


Előre is köszönöm a válaszokat :) remélem tudtok segíteni.


2011. jan. 18. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos poliészter anyagra nem árulnak festéket, legalábbis még én sem láttam.

a jelenlegi szín milyen? miért nem tetszik? tudnál linkelni róla egy képet?

2011. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fehér színű. Tetszene, de sötét lila a falam, és feketék a bútoraim és nem illik a képbe. Régebben lehetett kapni feketét is de amikor vettem már nem, és úgy gondoltam, hogy végül is manapság már mindenféle festék van, csak meg tudom oldani valahogyan....
2011. jan. 18. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tartósan befesteni. Vegyél fekete vagy lila tüllt és cseréld ki az anyagot.
2011. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A poliészter műanyag vagy üvegszálas, nem tudom pontosan, de nem pamut, az tény. Nem fogja megfogni semmi, főleg egyenletesen és tartósan. Nem tudom, mibe fáj egy ilyen, de inkább újat vennék, ha tehetem, vagy megbarátkoznék ezzel. :D Bár leglaább van valami világos is a szobádban, bár te tudod, engem a sötét nyomaszt. :S
2011. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Esetleg veszel rá valami díszítő elemet, lilát és feketét is, kicsit tényleg világosítana a helyiségen, de passzolna a kellékekhez.

Ez csak egy példa: lehet kapni függönyre csipeszelhető, vagy szúrható lepkét.

2011. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D akkor veszek inkább egy másik anyagot. nem bajlódok a festéssel.. különben egyáltalán nem nyomasztó a sötét szoba. nekem a régi falam fekete volt és azt mondták rá h huuu de jól néz ki.. és egyáltalán nem lettem tőle nyomott, vagy depressziós. és nem is azért festettem be mert az voltam :D engem inkább a világos falak nyomasztanak.
2011. jan. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!