Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy csináljam? .hungarocellt...

Hogy csináljam? .hungarocellt szeretnék lefesteni, de nem lesz sima a felülete, hanem látszik a felületén a sok kis apró gömb ami zavaró látvány.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapétázd le festhető fűrészporos tapétával előtte.
2011. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mivel akarod lefesteni, falfestékkel?

Ha falfestékkel, akkor vagy le kell glettelni, vagy drejvit hálozni,de akkor le lehet kenni csemperagasztóval is!

Hagyni kell kiszáradni, utána festeni.

2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tapétázd le festhető fűrészporos tapétával előtte."


VHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Eddig is az volt a baj, hogy rücskös lett! Mit gondolsz, a fűrészporos tapétának milyen a felülete?

2011. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én képet és dekorációs dolgokat szeretnék készíteni amit különbözőő formákban kivágok majd lefestem. nos ezt elfelejtettem mondani
2011. jan. 23. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Síma,-fehér tapétával húzd be, aztán hajrá!
2011. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gletteld le. Sokkal normálisabb, mint a tapéta, és jobban követi a vonalakat is. Nem kell sok, csak pont ami kitölti a hézagokat.
2011. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!