Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudok valami ilyesmi...

Hogy tudok valami ilyesmi fekhelyet készíteni?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Vagy ha tudtok valami más fajtát az is jó.


2011. febr. 21. 14:42
 1/9 anonim válasza:

Veszel anyagot, töltőanyagot, és megvarrod.

Nem értem a kérdést.

2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia, az Obi áruházban a kisállat részlegen van, nagyon olcsón! 2000 a kiskutyának, 2500 a nagynak! peremes, kényelmes. Sajnos nekem még erre sincs most lóvé, majd jövő hónapban, de nézd meg, mérd meg a jószágodat előtte centivel meg a fekhelyet is szerintem.
2011. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Majd megnézem de szerettem volna én csinálni :) Azért kérdezem hogy hogy mert jó megveszem az anyagot meg a töltő anyagot de hogy varrom meg?Nem tűnik valami egyszerűnek...
2011. febr. 21. 14:53
 4/9 anonim válasza:

Értem.

Szerintem az otthon kategóriában próbálkozz, ott biztos többen vannak akik tudnak varrni és szabásmintát készíteni.

2011. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2011. febr. 21. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmit te is tudsz varrni.

Amekkora átmérőjű fekhelyet akarsz, akkora kört rajzolsz egy csomagolópapírra. Pár centi varrásráhagyással kiszabod. Ha nem vékony szivacsot akarsz az aljába, hanem vastagabbat, vagy "tölteléket", akkor számolsz a szivacs/töltelék vastagságával is.

Kiszámolod a kör kerületét, eldöntöd milyen magas és vastag oldalfalat akarsz, ezeknek az adatoknak az alapján kivágsz egy téglalapot, a hosszú oldalán és az egyik rövid oldalán összevarrod, megtöltöd.

Összevarrod a két körlapot (az aljat) ha vékony szivacsot taszel bele akkor azt eleve közzé varrod, ha töltöd, vagy vastag szivacs, akkor nyílást hagysz és ott töltöd meg.

Hozzáférceled az aljhoz az oldalát, bejelölöd ahol a két rövid oldal összeér. Ott levarrod.

A két rövid oldalt összevarrod (kapsz egy hurka karikát), ezt rávarrod az aljra. Ezeket lehet hogy kézzel érdemesebb varrnod, attól függ, milyen a géped, és milyen gyakorlott varrőnő vagy.

Ennyi idő alatt mint amíg leírtam, majdnem el is készül.

2011. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Nem vagyok valami gyakorlott varronő de megprobálom.
2011. febr. 21. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából itt a szabás nehéz, de az meg sima geometria, ha figyeltél matekon, amikor mindenféle palástokat kellett rajzolni, akkor nincs gond. A palást az, amit megvarrsz. És mielőtt teljesen összevarrnád, bele kell tölteni a tölteléket.
2011. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy egy külön gyűrűt varrtam és külön volt az alja is. Így két részből állt. Ha lefektettem a kőrgyűrűt, csak rá kellett nyomni az alsó részt.

Nekem így könnyebb volt megvarrni.

Sok sikert!

2011. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!