Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehetne befűteni?

Mivel lehetne befűteni?

Figyelt kérdés
adott egy nem szigetelt 45nm3 es műhely tető és oldalfal között minden oldalt 5centis rés áram bevan kötve mivel tudnám legolcsobban befüteni gyorsan ha kint vagyok? probáltam 2000wattos 11tagu olaj raditorral semmitsemért....
2011. febr. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsón ezt majd csak a kora nyári napsütés fogja befűteni.
2011. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szigeteled, elszökik a meleg, mindegy, mivel fűtesz.

A legolcsóbb, ha egy "jancsikályhát" teszel be, az hamar felmelegszik.

A másik, nem tudom mennyire lenne olcsó: lehet kapni hősugárzót teraszokra. Ez gondolom a szellős műhelyben is jó lenne.

[link]

2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Infrapanel a te fűtésed. Úgy működik, mint a napsütés. Ha a műhelyed teljesen nyitott, akkor is hatásos.Nem a levegőt fűti fel, hanem a sugárzása útjába kerülő testeket, legyen az emberi test, vagy bármilyen tárgy.
2011. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először tényleg le kellene szigetelni. Ha nincs más meg oldás,még ha csak fóliával oldod meg az is jobb mint a semmi. Így hiába fűtöd bár mivel is.
2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legolcsóbban? pulóverrel! Amúgy meg valóban jancsikályha, de az is jó, ha mondjuk egy hordóban fával tüzet raksz. Valami kéményt azért barkácsolj neki! Az infrapanelnél drágább megoldást aligha tudsz találni... Ja, azokat a réseket sürgősen tömd be valamivel!!!
2011. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért csak nézz utána az infrapanelnek, sztem 3 db 500-as, vagy 2 db 800-as panellel, amit a mennyezetre szerelsz, meg tudod oldani.Várakozás nélkül, azonnal fűt. Ha lekapcsolod, akkor azonnal otthagyhatod, nem kell őrizni kihűlésig.

Nézz utána a neten, és te döntsd el , hogy neked megéri-e.

2011. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:

Egy fűrészporos dobkályha ad annyi meleget, ami elegendő.

Olcsó, nem ráz. Gondolom, nem akarsz 25 fokot, ha kint mínusz 15 van.

Azért az a rés tömítés sokat lendítene az ügyön. Kőgyapot, hulladék hungarocell, papír tojástartó, bármi alkalmas rá.

2011. febr. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!