Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Használ valaki tesco-s barkács...

Használ valaki tesco-s barkácsgépeket? (fúró, sarokcsiszoló) Ha igen van valami tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
Tesco-ba lehet kapni 2-3000 Ft-ért sarokcsiszolót és 500W-os fúrót. Az ára kedvezőnek tűnik de ennyiért nemtudom mennyit bírhat. Valami tapasztalat?
2011. febr. 24. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Otthoni barkácsolásra, havi néhány használat esetén tökéletes szerkezetek.az a lényeg hogy ne várj el tőle sokat.Másik szuper tulajdonság hogy ha 1 éve belül bármilyen jellegű hibája lesz azonnal újra cserélik az ország bármelyik tesco-jában(blokkot őrizd meg!)

Nekem is van a minőségi gépek mellet mert ha csak kisebb barkácsolást csinálok arra szuper,mellesleg tesco műszaki eladó voltam több évig tehát ismerem őket.

2011. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van tesco márkájú sarokcsiszolóm(szürke-fekete) és nagyon meg vagyok elégedve vele!! Több 100m2 akác deszkát átcsiszoltam vele plusz a vasas munka a kerítéshez és kettőt nem köhentett. Szerintem a barkács kategóriában a legjobb, csiszolás után szétszedtem 1 karbantartásra és elég korrekt a belseje is.(villszer)
2011. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen a szürke-fekete az nagyon jó szinte már egyenértékű a márkás gépekkel csak az nem olcsó kategória.

A kérdező a 2-3 ezer forintos gépekről érdeklődik ami viszont tesco gazdaságos kategória ami hobbi szintű felhasználásra jó(de mint legelső válaszomban írtam barkácsolni tökéletes).

Volt tesco alkalmazottként elárulom a színkódokat:


szürke-fekete gépek-tesco prémium(márkás gépekkel egyenértékű)


zöld-szürke- tesco színes termék(a hobbi és márkás katekória közti, de erősebb igénybevételre is alkalmas)


piros vagy régebben kék-tesco gazdaságos(hobbi felhasználásra)

2011. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mióta szereztem egy kis tapasztalatot világhirű márkájú ilyen gépek gyártásában,csak javasolni tudom,hogy nyugodtan vedd meg a teszkósat,nem rosszabb mint a márkás...


és 1 éven belül kicserélik ha elromlik

2011. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló véleményem van az előzőekkel.Szintén van Tesco-s kisgépem több is és eddig semmi bajom nem volt velük (kop-kop),pedig 7 éve megvannak és családi ház felújításához is ezeket használtam.
2011. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Barkács célra megfelelő, de ipari célra már nem.

Apám vette tescos fúrót hogy ő azzal dolgozik mert nem volt több tízezer forintja márkás fúróra.

1-2 évig működött de pont akkor romlott el amikor nagy szükség lett volna rá.

Egy bosch vagy makita 10 évig simán bírja, sőt láttam én már 20 éves bosch fúrót, lehet hogy még dolgoztam is vele.

2011. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak.


Valahogy igaz a mondás hogy a régi gépekben volt anyag,ezért láthattál te 20 éves működő bosch gépet!!

Ne nyugtalankodj ma már nem fogsz találni!!!

Élő példa előttem a céges történet a nagy neves Hilti csavarbehajtó ami ugye ipari felhasználási terület 1 hónapot bírt ki, ugyan azóta gariban már kétszer kicserélték.

Egyszóval ki mire használja azt a minőséget vegye.

2011. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 titak ***** válasza:

A BLACK & DECKER fúróm fél évet bírt (heti 1-2 alkalom), a Tesco-s már 2 éve fut, ellenben a Tesco-s körfűrészem pár használat után kifingott. Igaz nem Tesco márka volt, de ott vettem.

Van egy Tesco-s akkus csavarhúzóm (3400 HUF) és többet bír mint a Bosch (220 EUR).

2011. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tesco márkájú piros gépekre gondoltam. Igazából csak otthoni használatra kéne mert sokszor előfordult már, hogy hirtelen fúró kellett volna, de műhelyből nem mindíg lehet elhozni. Ha csak 2 évet bír akkor se bánom 3000 Ft-ért. :)
2011. febr. 27. 12:14
 10/13 anonim válasza:
Nekem fúró volt és sarokcsiszoló. A kisflex nem volt rossz, kb 4 évet kibírt, persze nem nagy terhelés mellett. A fúró viszont egy rettenet volt. Néhány kb 10 fúrás után a műanyag házban csúszó tengely meglazult és ütött a fej. Így nem lehetett vele kb 4-esnél kisebb furatot készíteni, mert lógott az egész tokmány és törte a fúrószárat.
2014. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!