Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyagot mivel lehetne...

Műanyagot mivel lehetne megragasztani?

Figyelt kérdés
Nekem valami nagyon erős ragasztóra lenne szükségem,két műanyag darab össze ragasztásához.
2011. márc. 2. 22:40
 1/9 anonim válasza:
Loctite pillanatragasztó tökéletesen alkalmas.
2011. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokféle műanyag létezik, nem mindegy mit mivel ragasztassz, PVC-hez pl. a vinilfix jobb, mint a fentebb ajánlott Loctite!


Nos milyen fajta műanyag?

2011. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És milyen célt fog szolgálni a kész dolog?
2011. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egy gurulósbőröndről van szó.A húzókar oda van rögzítve egy műanyag részel a bőrönd hátuljához felül.Ne ez a műanyag van eltörve és ha húzom akkor elhajol a húzókar a bőröndtől.

2011. márc. 3. 07:16
 5/9 anonim ***** válasza:

házilag feletsd el.


műanyagot esetleg lehet ragasztani nyíró igénybevételre, de húzóra még ipari körülmények között sem. ne is kezdjél hozzá, mert kidobott pénz és tönkreteszed a törési felületet, többet nem fog összeilleni a két darab.


amit tehetsz, az az, hogy magadhoz öleled a telefonkönyvet vagy az internetet és keresel egy olyan autókaroszériás céget, ahol javítanak műanyagelemeket pl. sárhányót. felhívod őket és megkérdezed, hogy tudnak-e műanyagot hegeszteni (igen, hegeszteni) és vállalnak-e ilyen munkát. valószínűleg azt fogják mondani, hogy vidd el, megnézik. (látatlanba nem fogják tudni beazonosítani, hogy miből van, márpedig az kulcskérdés)

ha meg tudják csinálni, akkor jó is lesz, tartani fog, ha nem, akkor az egész a felejtsd el kategória.


én laptop házat javítattam így, és jó lett.


a ragasztást fejetsd el.

2011. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy ami házilag is szinte biztosan kivitelezhető, az ha fogsz egy csavart és visszacsavarozod. Nekem olyan bőröndöm van, hogy már szinte nincs rajta eredeti vagy eredetileg rögzített rész, mindent kicseréltünk, vagy másképp rögzítettünk (pl. ha elkopik a kereke, görkorcsolyakerékkel pótolható, ami meg elenged, eltörik, az egy csavarral biztonságosan rögzíthető).
2011. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Epoxi. Kb. 1500 Ft. Kétkomponensű. Én legutóbb Eporapid-ot használtam (nagy faából készült hangfalra ragasztottam fém rögzítőfület, amivel falra lehet szerelni, jobb mint a csavar!)
2011. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Én gurulós főnöki szék műanyag karfájához keresek ragasztót.

Mely terhelésnek van kitéve egyben, mert ez tartja a háttámlát és a kart.

2014. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ugyanaz a kérdésem, mint az előttem szólónak.

Gondolom az övé is olcsó JYSK-es szék.

2015. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!