Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Anyukámnak szülinapra mit...

Anyukámnak szülinapra mit barkácsoljak?

Figyelt kérdés
Anyukámnak most lesz pár nap múlva születésnapja,és nekem épp nincs semmi pénzem, de mindenképpen ajándékot szeretnék neki adni. Arra gondoltam, barkácsolnék valami egyszerűt. Ötletek?
2011. márc. 10. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mihez értesz, és mi van épp otthon.

Tudsz kisebb ékszereket készíteni, akár textilből is, gombokból, gyöngyökből.

Ha fából tudsz összerakni ezt-azt, akkor csinálhatsz neki egy CD tartót vagy fűszertartó polcot.

Vágódeszkát is tudsz dekorálni, égetheted forrasztópákával, festheted, vagy szalvétát dekupázsolhatsz rá. Klassz dísz a konyhában.

Ha van sima, egyszínű póló, arra is festhetsz, rajzolhatsz, varrhatsz rá mintákat, csipkét, meg mit tudom én.

Maradék rongyokból, anyagokból, szakadt ruhákból tudsz neki csinálni szatyrot, táskát, vagy díszpárna huzatot.

Ha szeret varrni, kötni, vagy van valami hobbija, akkor tároláshoz használható dobozt csinálhatsz, vagy díszíthetsz, esetleg egyéb alkalmatosságot.

Konzervdobozból kis ügyességgel, vagy befőttesüvegből lehet csinálni fakanáltartót. De legyen valami nehezék az alján, különben folyton felborul.


Azért mindenképp olyan technikát válassz, amiben már van egy kis gyakorlatod, ne ezen tanulj.

2011. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csinálhatsz olyat is hogy egy kis virágcserepet kidekorálsz aztán ha van egy kis kézügyességed akkor hajtogatsz neki virágot bele.

(google-ba beírod, hogy origami virág és válogathatsz...)

2011. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen anyagod van hozzá?
2011. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket!
2011. márc. 10. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Például pénztárcát vagy zsebkendőtartót, sminkneszesszert. Egyszerű megvarrni, és ízlés szerint kidíszítheted hímzéssel.
2011. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!