Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Javasolnátok nekem olyan...

Javasolnátok nekem olyan oldalakat, ahol ruhákat alakítanak át?

Figyelt kérdés
Van egy egybe farmer összeállításom/felső+rövidnadrág/csak kifogytam és így elég hülyén néz ki,arra gondoltam átalakítanám ilyen "egybe ruhának".De nem igazán találok olyan olyan oldat ami ilyesmivel foglalkozik.
2011. márc. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én áttudom alakítani, de ez egy nagyon drága mulattság...

manapság ezért nem bíznak meg ilyesmivel minket, varrónőket, mert kénytelen vagyok annyit elkérni a munkámért, ami tény és való, hogy nem éri meg a vevőnek. :S :(

2011. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy turiba vettem és pár szász forint volt,nem költenék rá.Van gépem meg értek is hozzá,csak egy kis segítség kellett volna hozzá.De azért köszönöm.
2011. márc. 20. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is varrónő vagyok. Kérdés,hogy mennyire fogytál le? Csak csípőből,vagy mellből is?

A nadrágot bontsd szét,és varrd meg enyhén levele bővülő szoknyának. Vagy az oldalvarrásokat vedd szűkebbre,vagy elől-hátul készíts karcsúsító varrásokat.

2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!