Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sanimix konyhai csaptelepet...

Sanimix konyhai csaptelepet lehet e javítani, javító készlet van e hozzá? Nem a betétnem nincs baja, tőben szivárog, ha elforgatódik a mosogató tálca felett.

Figyelt kérdés
Kép a csaptelepről: [link]
2011. márc. 21. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csere.


Azonban ne ilyen csaptelepre. Minimum egy Mofém! ! !


Ezek javíthatatlanok általában, kb. 3.000.- csaptelepek, és eléggé ki van belőlük spórolva az anyag.


Még egy megoldás lehet; ha a flexi bekötőcső folyik, akkor a sarokszelepről le kell kötni a két hollandit és megpróbálni a csaptelepbe beljebb hajtani...

Óvatosan, nehogy beletörjön.


Ellenben ha a flexi továbbra is folyik, akkor gépész szakboltba vásárolható ilyen 1/4" - 3/8" vagy 1/2" flexi cső, kimondottan csaptelephez (már ha sikerül kiszedni és nem beletörni).

2011. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nehéz megmondani. Szerintem csak egy tömítést, O-gyűrűt kéne kicserélni.


Nálunk is ilyen csapok vannak mindenhol. Eddig csak két és fél évesek, de kutya bajuk. Ismerősöméknél is ilyen van, már több mint 8 éve és nekik sem volt vele problémájuk.

(Ugyan nem 3000Ft volt, mint ahogy valaki írta, de nem bántam meg, hogy nem dobtam ki rá ennek az árnak a többszörösét.

Gázkazánból is most vettünk egy német márkásat, mert azon azért nem akartunk spórolni. Jól rá is fáztunk. Hihetetlen gagyi vacak ipari hulladékot kaptunk dupla áron egy olcsóbb kategóriájúhoz képest. Soha többé márkás cuccot! Persze egy kevésbé márkás is tönkremehet és lehet vacak, de legalább nem bosszant, hogy a semmiért dobtam ki az ablakon jóval több pénzt.)

2011. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja, még ami eszembe jutott, hívd fel őket a szervíz számukon, vagy írj e-mailt és kérdezd meg: [link]

Akkor biztosat fogsz tudni.


(Azért kíváncsi vagyok, hogy akik fikázzák ezt a márkát, fogtak-e már valaha ilyet a kezükbe. Vagy csak megszokásból, előítéletből a többi "no name" kínai barkácsáruházi csapokhoz hasonlítják, amik érzetre is olyanok, mintha műanyagból lennének. A Sanimix oké, hogy ennyi pénzért nem egy Grohe, de azért nem is az előbbi kategória.)

2011. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...vagy ha tényleg nem javítható, legrosszabb esetben veszel egy másik ugyan ilyet "3000"-ért. Ha márkásabb csapod lenne, sem hiszem hogy ennyiért anyaggal, munkadíjjal, kiszállással, áfával megjavítanák. És megint évekig nem lesz rá gond.
2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Akik fikázzák ezt a márkát lehet, hogy egy hét alatt több csaptelepet fogtak a kezükbe, mint te idáig.


Voltak nekünk is Sanimix meg Feromix csaptelepeink, kb fél évig, aztán kuka volt mindegyik...


A Sani- és a Feromix sem áll távol a Baumaxos és egyéb kínai csaptelepektől.


Kíváncsi lennék, hogy melyik az a német cirkó, ami szemét?!

2011. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

a Sanimix egy fos. Nekünk is az van, folyton ragasztani, pótolni és cserélni kell alkatrészeket.

Ha teheted, ne ilyet vegyél legközelebb.

2011. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Akik fikázzák ezt a márkát lehet, hogy egy hét alatt több csaptelepet fogtak a kezükbe, mint te idáig."


Hát ezt nem hinnám, mert a válaszaik nem ezt tükrözik.


"Kíváncsi lennék, hogy melyik az a német cirkó, ami szemét?!"


Wolf

2011. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Jól van. Nem fogok vitatkozni.


A Sanimix egy gagyi és egy biztos. Hiába vannak 40.000.-es csaptelepei is, biztos, hogy ha pl. egy Sani vagy egy Kludi között kell választani, akkor szerintem egyértelmű, illetve vannak Mofém árba is csaptelepeik, itt is egyértelmű a választás....


Neked egy szerelő nem fog Sanimixet, meg Feromixet ajánlani :D

2011. márc. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó. Akkor vedd többszörös áron közel ugyan azt. Amíg nem az én pénzemről van szó, addig nekem mindegy mit veszel...


A Kluditól a jó isten mentsen meg! Tudnék róla mesélni, de inkább nem teszem, mert abból egy soha véget nem érő vita lenne.

2011. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem ismertem eddig ezt a márkát,kb 3 éves lehet,most kezdett el szivárogni. Szerintem csere lesz,még nem döntöttem el milyen márkát veszek.

Köszönöm a válaszokat,segítséget!

2011. márc. 23. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!