Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül az itongtégla?

Mennyibe kerül az itongtégla?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy az hang és hőszigetel-e.
2009. febr. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdeztem a páromat, azt mondta nagyon sokféle van és nézd meg ezt az oldalt: www.xella.hu

Azt is hozzátette, március elsején emelnek :( Ez rossz hír.

Én nem néztem meg az oldalt, hogy mi van rajta, de ő ért hozzá, így látatlanban is merem ajánlani!

2009. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Mindent megtaláltam amire szükségem volt.Csak annyit nem tudok, hogy ez hangszigetel-e?
2009. febr. 27. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hangszigetel. Illetve külső falnak jó, de lakáselválasztónak nem. Meg Ytong és nem Itong. És nem tégla.
2009. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia hidd el hogy jó hangszigetelő mert nagyon sok válaszfalat szoktunk belőle építeni.
2009. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia te meg hidd el hogy nem hangszigetel, így maximum lakáson belüli válaszfalat építetek belőle, vagy jól átveritek a leendő vevőket.
2009. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!