Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Laminált padló szegélyt...

Laminált padló szegélyt milyen ragasztóval lehet felragasztani? És az tényleg rendesen odatapad a falhoz?

Figyelt kérdés
Ja és ha valaki meg tudná mondani hány ft-tol kezdődik a legolcsóbb szegély?
2011. ápr. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem új ez a ragasztásos dolog, persze ettől függetlenül lehet, hogy van ilyen, csak én nem tudok róla.

Nekem ilyen kis kör alakú valamik vannak felfúrva a falra, és arra kellett rárakni a szegélyt.

2011. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Falburkló panel ragasztónak hívják.Csak akkor ajánlom, ha szép egyenesek a falak, nekünk ferdék voltak, úgyhogy kínlódás volt mire felraktuk, a végénél elfogyott a türelmem 10 perc alatt felcsavaroztam az utolsó 10 métert:)A másik 30 méterrel egy napot szívtam:(
2011. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy szögelni szokták, vagy elvileg minden léchez van a falra rögzíthető tartója is, amire csak rá kell tenni a lécet, így van kialakítva a léc hátulra.

Ragasztó semmit nem ér, főleg ha nem egyenes a fal.

2011. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van neki külön ragasztója.sziloplasztkinyomóba kell rakni,kb1500 egy tubus.
2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ragasztani kell akkor a transzparent szilikont kombinálom melegragasztóval(elektromos pisztollyal kinyomható melegragasztó). A melegragasztó a kezdeti tapadást a szilikon a hosszútávút biztosítja.
2011. ápr. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!