Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 2-3 m^2 kerámiacserepes tető...

2-3 m^2 kerámiacserepes tető mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem hétvégén (rázuhantam egy tetőre), és ki kell fizetnem az okozott kárt. Annyit tudok, hogy modern technikával készített, kerámiacserepes tetőszerkezetre estem rá, és kb 2-3 m^2-en kell javítani.
2011. ápr. 5. 12:20
 1/4 gfero ***** válasza:
hát ennyiből senki nem tudja megmondani az árát.a tulajt nem kérdezted hogy menyibe kerül?ejtőernyőztél vagy sárkányrepülővel mentél neki?
2011. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tulaj csak szlovákul hajlandó beszélni, én meg nem értem mit mond. Nem sportoltam, hanem egy magasabban lévő tetőről ráestem.

Tudom, hogy ezerféle anyag létezik tetőfedésre, de egy 300€-s irányár erre a kis felületre reális?

2011. ápr. 6. 12:43
 3/4 gfero ***** válasza:
dehogy reális.ebbe benne van szerintem a szakember kiszállása,felmérése megcsinálása,ebédje 1 hétre.te nem tudod kijavítani.?
2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
de nincs a házra biztosítás?vagy lehet hogy 2 helyről akar pénzt keresni
2011. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!