Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerul, illetve hol a...

Mennyibe kerul, illetve hol a legolcsobb egy kb.210x110 ( es 15 mm) fa deszkalap?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de kérdéssel kell hogy feleljek.

Konkrétan mire is gondolsz?

OSB lemezre, amely faforgácsból készült, ragasztóval megkötve, hőpréselve?

Vagy rétegelt falemezre, ami több réteg vékony falemez összesajtolásával készül, merőleges szálirányokkal?

De leginkább mire kellene?

Az OSB lapok olcsón hozzáférhetőek a nagy barkácsáruházakban, ahol méretre is vágják őket, ugyan itt általában van rétegelt lemez is, bár lényegesen drágább.

Kicsit többért lapszabászatokban is hozzájuthatsz, vagy bútorkészítőknél is.

2011. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu, koszi a valaszt, mar nem hittem, hogy kapok. Neztem OSB lapokat, annak az araival tisztaban vagyok, nekem jo lenne csak anyukam ellenkezik... :) Tehat, ugy lenne, hogy van 2 szekrenyunk egymassal szemben. Azokra kene egy ekkora deszkalap, amire lehetne eppen nem hasznalt evszaki ruhakat tenni. Egy sinnel, fuggonnyel takarva lenne. Tehat amolyan algaleria, mert rendeset nem lehet az ajto meg az ablak miatt. Nem tudom mennyire ertheto, tehat az esztetika nem erdekes szempont, csak legyen eros, hogy birja a tomeget. Az osb szerinted birna?
2011. ápr. 23. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem.

Inkább a rétegelt lemezt javaslom, minimum 15-öset, de inkább vastagabbat, igaz ami igaz drágább (drága), de nem lesz vele gond, és egyébként natúr fa felülete még némi esztétikát is ad.

2011. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!