Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyiből jönne ki ennek a...

Mennyiből jönne ki ennek a szekrénysornak az átalakítása? Jól nézne ki, ha csak a szekrényajtókhoz nyúlnék hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen 4 részes szekrénysor:

[link]


Arra gondoltam, hogy a díszleceket leszedném az ajtókról és csiszolt, natúr rönkszeletekkel beborítanám, mint ahogy itt, a 3. képen van:

[link]


2011. ápr. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes új ajtókat venni rá méretre kiszabatod ára az kb 20-30 ból fog kijönni zsanérokkal mindennel együtt szerintem érdemes így csinálni. Először mérj le mindent precízen pontosan és kérj ár ajánlatot mert nem tudom hogy pontosan milyen alap anyagból szeretnéd az ajtókat meg a méreteket sem tudom de ami árat elöbb leírtam azt mindenképp áldozd rá.
2011. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Díszítésre:

[link]

2011. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kizárt, ezek mdf lapos vackok, nem fa, hogy rendesen elbírjon bármit
2011. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti ötleted nem jó,az utolsó válaszolónak igaza van.A díszléc az nagyon gáz,tényleg le kéne szedni,de ki tudja,hogyan jön le.A fogantyúk kicserélése a legegyszerűbb,bár szerintem jobb a 2 ponton rögzített.de meg lehet fúrni a lapot.A legegyszerűbbnek szerintem az tűnik,hogy a díszlécek leoperálása után valami farostlemezféle(kemény,merev,de nem nehéz)anyagot ragasztasz rá profi ragasztóval.Régebben lehetett ilyesmit kapni,volt valami műanyag bevonata is,fényes,különféle színekben.Szerintem olyan helyen érdeklődj,ahol készítenek bútort.
2011. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!