Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a Bosch...

Mi a véleményetek a Bosch márka hanyatlásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

már csak a régen szerzett hírnév tartja fent őket szerintem és mi a véleményetek erről a kommentről?

ez most nem jön ide de elhiheted nekem, hogy már a mostani bosch-ok nem olyan jók.

Régen az volt a helyzet, hogy minnél erősebb és strapabíróbb bosch gépeket csináljanak, azonban rájöttek, hogy ez nekik nem olyan jó pénzügyileg mert ha 15 évre csinálnak egy gépet akkor 15 mulva venné meg az ember a következő boscht ami nem olyan kedvező, ezért már jó pár éve elkezdték "lebutítani" azokat az alkatrészeket amiket beléjük szerelnek de csak annyira butítják le, hogy a garancia időt azt kibírja és ez nem csak a bosch-nál van hanem minden márkánál, szóval lebutították és már itt tartanak, hogy egy bosch akkus csavarozóra 3 év garanciát vállaltak és 3 és fél évig bírta ezt tapasztalatból mondom, szóval már szinte rossz nézni a bosch hanyatlását és már csak a régebben szerzett hírnév tartja fent a céget , de ha valaki kérdezni, hogy akkor mégis melyik márka fog a közeljövőben fennmaradni akkor én aztmondanám, hogy a Hilti, Aeg és a Makita ők még tartják magukat a régebbi gépek strapabíróságához, szóval vagy elhiszed vagy nem de én ezt a verziót látom a leg reálisabbnak


Üdv"


"


2011. máj. 22. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom van benne valami nekem itthon whirlpool 5 éves felültöltős mosógépem van jo sokat megy semmi baja de a nyaralómba indesit van egyszerűen nem mos szépen lerakódik benne minden szóval nekem nem teszik az indesit de hát ha már megvettem használnom kell .
2011. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Bosch egy drága fos!

A biztonságtechnika magyarországi kirendeltségét meg is szüntették.

A kínai tömegtermelés ennek a cégnek is betette az ajtót!

2011. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bizony, igaza van a kommentelőnek.

mindenfajta gépet így csinálnak, hogy pont a garit még kibírja, aztán kuka, vagy olyan drága javítás, h ne érje meg.

üdvözöllek a fogyasztói társadalomban! :(

nekem a főzőlapom bosch, eddig semmi baja, nem a márka miatt vettem, hanem mert ez volt készleten, és tetszett a design.

2011. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fogyasztói társadalom.
2011. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Iparos vagyok. Regen SKIL-t es BLECKEN DECKENT használtam. Volt amit 1-2hónapig! Többetsekell.Aztán jött a BOSCH. Eddig. Az 1 éves megkimélt sarokcsiszolóm (kopjon inkább az olcsó kínai,mert az is van) szénkefés lett! A szénkefe fuvarral annyi,mint a nagyongagyi sarokcsiszoló a diszkontban! Szétszedem: a burkolatot megfordítva leteszem,hogy belerakjam az apróságokat,hát mi van beleírva: made in malalysia.A kannibálok rakják össze!! Nem is lessz jó soha.
2011. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

ma 17:10


A "BLECKEN DECKEN" sose lesz jó, vegyél inkább Black & Decker-t!

:D

2011. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell nyugtalankodni gyerekek!! Én olyan helyen melózom ahol gyártunk a bosch-nak és a hilti-nek is.Csak megjegyzés képpen a bosch megvette a hiltit kb 2 éve.

Én láttam az 5 éve gyárott alkatrészeket és látom a maiakat is, hát van némi külömbség még súlyban is.(a régi nehezebb)Van profi ipari hilti csavarbehajtónk van már fél éves is a racsni nem jó az irányváltó nem jó a tokmány szintén.Ez van, fogyasztói társadalom.

Egyébbként a black&decker sose volt ipari szerszám, csak jobb minőségű barkács.

Villszer.

2011. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a noname szarokat veszem. ha garancián belűl megáll(és megáll) akkor kuka adnak másikat oszt jónapot. de a drágábbakat elküldik szervízbe, meg ide-oda aztán addig sincs gép. a makitától nehogy ennyire hanyattessünk már...
2011. máj. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok BOSCH-om van es jol mukodnek. Igaz, hogy nem most gyartottak. Tonkrement egy fogaskerek az akus bosch betonfuromban es redeltem masikat. Micsereltem es tovabb mukodik. Azert ment tonkre mert a kolegam fel meter fan keresztul nyomta megallas nelkul vidias betonfuroval. Ami a makitat illeti, hat szerintem egy rakas szemet. A nagybacsim meg azt szereti es az uj gepei mar tobbszot voltak javitason. Konkretan a sarokcsiszoloi.
2011. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!