Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Textilfesték amit nem kell...

Textilfesték amit nem kell rávasalni?

Figyelt kérdés

mi a neve / márkája?


cipőt akarok vele festeni (természetesen szövet)

szerintetek sikerülhet?


2011. jún. 12. 17:29
 1/3 anonim válasza:

Én már festettem otthon.Márkanevet nem tudok, de a Dm-ben vettem, csak az az egy márka van (ott).Máshol nem tudok.

Jótanács.

1.Az edény amiben festeni fogod, az megy a kukába.

2.Amikor a fürdőszobában lezuhanyzod a festett dolgot, minden olyan lesz, és 2 napig hipózni fogsz.(márpedig ki kell belőle mosni a festéket)

3.Csak ha sötétet(leginkább feketét) veszel, akkor reménykedhetsz hogy nagyjából egyszínű lesz.

4.ha feketére fested, csak fekete zoknival hord, mert bármilyen lesz a zokni, az első hónapban, az első mosás előtt be fogja fogni.

2011. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dm-ben textilfesték? ez nekem új? milyen részen keressem?
2011. jún. 12. 23:18
 3/3 anonim válasza:
Hát ezt most így hirtelen nem tudom megmondani.Gondolom a tisztítószerek környékén, de mivel nekem is mondtaák, ezért amikor bementem, megkérdeztem.Biztos gyorsan elvezényelnek, mert amúgy nem egy feltűnő valami, hogy az ember gyorsan megtalálja.Ja, és még nagyon fontos, elfelejtettem, extra módon vigyázz rá, hogy egyik része se kapjon levegőt, akkor nem lesz egyszínű.Én egy kisebb fedővel szoktam a a víz alá nyomni a ruhát.
2011. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!