Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudok csinálni/hol...

Hogyan tudok csinálni/hol tudok venni ilyen lámpát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Már próbáltam csinálni, egyszer papírt lyukasztottam pin-up tűvel (nem tudom mi a magyar neve), de a tőle 1 méterre lévő falon alig látszottak a fények, teljesen elmosódtak. Aztán tésztaszűrővel takartam el a lámpám izzóját, akkor meg az izzónak a képe jelent meg a falon, de akkor is életlen volt. 20 Wattos izzóval és 40 wattos kompakt fénycsővel is próbálkoztam, mindkét esetben ez volt a probléma. Nem tudjátok, hogyan lehetne ezt a lámpát kivitelezni? Vagy ilyet vásárolni?

Köszönöm a választ!


2011. jún. 12. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
(időközben megtaláltam a megoldást, úgyhogy már nem aktuális:)
2011. jún. 12. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem üvegszálakkal kell
2011. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Engem érdekelne! Hogyan kell ilyet házilag csinálni?
2011. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogy lehet?
2011. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hogy lehet ilyet csinálni, arra én sem jöttem rá, de megtaláltam eBay-en ugyanazt a terméket, ami a képeken is van. Szállítással kb. 1400 ft, ennyit még akkor is megér, ha nem is müködik. [link]
2011. jún. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!