Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen dobozt készíthetnék...

Milyen dobozt készíthetnék saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Kellene egy a gimis cuccaimra /emlékkönyv, papírok, levelek.../. Olyasmire gondoltam, hogy cipős dobozt beborítanák valamivel. Ötletek kellenének :) Képekkel :)
2011. jún. 26. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
papírra kinyomtatsz olyan képeket amivel az osztályoddal szerepelsz rajta és a doboz tetejére mondjuk szerkesztesz egy szép szöveget az osztályképeddel vagy az iskola épületről és oda írod hogy xy vmilyen iskola, x osztály y évfolyam stb.. és így mindig tudni fogod :D
2011. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Újságból vágtam ki fekete-fehér képeket, azokat ragasztottam össze vissza egy nagyobb cipősdobozra, remek lett az eredmény.

Le is festheted akril festékkel és arra dekupázs technikával ragaszthatsz szép képeket.

Egyszerű csomagolópapírt is méretre szabhatsz, aztán azt ragasztod a dobozra. Szalaggal, száraz virággal díszítheted.

Sok sikert.


Egy példa:

[link]

2011. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!