Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel jön le a pvc ragaszt a...

Mivel jön le a pvc ragaszt a csempéről?

Figyelt kérdés
A fürdőszoba csempéjéről mivel tudom erős kaparás nélkül levenni azt a pvc ragasztót, ami akkor került oda, mikor a pvc csíkot feltettem. Nem teljesen járható út a oldószer, mert marad a csempén egy kevés mindig ugyanis a csempe rücskös.
2011. júl. 4. 20:20
 1/2 Synesztro válasza:
Sya!Nos nem tudom pontosan hogy milyen ragasztó anyagot használtál mert ahhoz is lehet több félét, oldószeres megoldásnak hígító tökéletes lenne,mert az nem szabadna hogy megmarja a csempét,viszont így hogy rücskös...Nem tudom hogy próbáltad e már oldószeres megoldást kefével kiszedni a csempéből!Az a baj hogy más módszer nem nagyon van,az akrilok és 1ébb ragasztók ha megkötnek ki is lehet őket húzni kézzel mert gumiszerű állagúak lesznek,de amúgy csak az oldószer marad, mondjuk fő a biztonság alapon először ne a legerősebb(pl:nitro hígító)próbálkozz talán elég a sima 7köznapi lakkbenzin is!Vagy még 1 módszert javasolhatnék,bár sem 1 életbiztosítás:S!Mivel fürdőt említettél,ezek a ragasztók csak bizonyos hőt viselnek el tehát pl a zuhanyrózsával ha tűzforró vízzel locsolod fel kéne hogy lágyuljon és a víz sugár ki kéne hogy szedje vagy max még pl körömkefével rásegíteni!Remélem tudtam segíteni!:)
2011. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz. Próbálkozni fogok, de óvatosan.
2011. júl. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!