Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fekete-barna bútorlapot, hogy...

Fekete-barna bútorlapot, hogy fessek át fehérre?

Figyelt kérdés

Most szeretnék vásárolni 1 komódot és egy íróasztalt. (használtak) A színük fekete-barna, viszont én fehérre szeretném majd átfesteni őket. Nem tudom,hogy tudnám ezt kivitelezni?! És azt hallottam,hogy bútorlapot nem lehet szépen átfesteni.. Itt vannak a linkek.. Előre is köszönöm. : )

( [link] )

( [link] )


2011. júl. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
öntapadós fóliával, van fehér fa mintás is, meg rengeteg színben, mintában
2011. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Drága lenne ezt megvalósítani?
2011. júl. 18. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt csak példának mutatom, amúgy ki kell számolni mennyi kell ahhoz hogy lefóliázd a bútorokat

2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Véleményem szerint ez még olcsóbb:

[link]

2011. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chuckyhawk válasza:

Át lehet.Nagy meló!

Ha erezett a bútorlap és nem szeretnéd látni a mintát akkor csiszolás aztán festékszóró!(Én ezt csinálta 60-as évek bútorán amire még öntötték a lakkot!)

Ha jó hogy a lap eres akkor festékszóró pisztoly vagy spray!

Ha ezt választod,nézz utána hogy kell ezekkel bánni!

(kb 30 cm távolságból folyamatosan mozgó kézzel kell felvinni a festéket lefektetett lapra.Ha megáll a kezed csúnya lesz!stb...

2011. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!