Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szét lehet szerelni egyberagas...

Szét lehet szerelni egyberagasztott bútorelemeket?

Figyelt kérdés
Elemekből álló szekrény össze lett ragasztva, viszont így nem szállítható már. Valamilyen oldószerrel vagy módszerrel szétszedhető? Persze, hogy viszonylag ép maradjon.
2011. júl. 24. 00:55
 1/5 anonim válasza:
szétszedni fél perc alatt szét lehet, de összerakni már nem fogod
2011. júl. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hot_kiss válasza:
Épen, szépen szét lehet szedni, viszont ahogy előttem már írták, azt össze ugyanúgy nem rakod.
2011. júl. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az mit jelent, hogy utána össze már nem rakom? Direkt úgy kérdeztem, hogy úgy szét lehet-e szedni, hogy utána egyben marad a bútor. Szóval nyilván nem úgy értettem, hogy szét lehet-e verni a bútort darabokra...

Arról lenne szó, hogy két alacsonyabb és egy magas szekrényelem össze lett ragasztva úgy, hogy a nagy két oldalán vannak a kis szekrényelemek. Az elrendezéssel nincs baj, de így nem szállítható. Ha a két nap között maradna is a ragasztásnál felületi hiba, az nem gond, mert valszeg ugyanúgy lennének egymás mellé rakva csak épp nem lenne ismét leragasztva.

2011. júl. 24. 13:11
 4/5 A kérdező kommentje:
*a nap helyett lapot akartam írni
2011. júl. 24. 13:12
 5/5 hot_kiss válasza:

Nézd.

Ez azt jelenti, hogy azokat nyilván szépen szét tudod fűrészelni az összerakások mentén, hogy épek legyenek a darabok, de hogy azt utána még egyszer olyan fa "csapokkal" összerakd, arra semmi esély. Esetleg csavarral össze lehet csavarozni, de azt sem minden esetben és az elég esztétikátlan megoldás.

2011. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!