Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műhely épités előtt állok....

Műhely épités előtt állok. Nagyon szeretnék épiteni egy szép műhelyt. Küldenétek képet a garázsotokról illetve a műhelyetekről?

Figyelt kérdés
Aki küld nagyon köszönöm neki a szivességét,tőlem kap egy pluszt,vagy legalább irja le hogyan néz ki...
2011. aug. 3. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Szia:)!

Sajnos képet nem tudok küldeni.

Nekem műhelyem,és műtermem is van (nő vagyok,modell) mindkettőt én alakítottam,én csináltam. Egy műhelyben fontos ,hogy ha szép műhelyt akarsz,akkor kezd az alappal: A helyszínnel. Nem mindegy milyen helyből akarod kihozni a maximumot. Egy nem omladozó garázs is jó,bár nem tudom pontosan mire kell a műhely,de gondolom autószerelésre vagy ilyesmi (én nő létemre számítógépeket,és motorokat is szerelek). Fontos ,hogy mindennek meglegyen a helye,és ne legyen kupi mert akkor sokkal lassabban megy a munka ha mindent keresni kell. Szép műhelyed akkor lesz,ha mindig,a lehetőségekhez mérten tisztán tartod. Akár a falakat is festheted,egy műhelyben az ízlésed szerint bármi jól állt,de én a fehéret nem ajánlom,az olyan sztenderd. Legyen olyan ahol jól érzed magad. Mindenkinek más ad jó érzést,valakinek képek a falon,valakinek a falfestés. Ne képeket várj,hanem képzeld el milyen lenne az a műhely ahol szívesen dolgoznál,és ahol minden olyan ami a te ízlésedet tükrözi. Egy műhely ne legyen olyan mint "a szomszédé". Ott szabadidőben dolgozni szeretnél,fontos,hogy szívesen menj oda. Tudom,válaszommal semmit nem segítettem,csak le akartam írni,hogy szerintem magadnak kell eldönteni milyen műhelyed legyen,ne másoktól várj képeket,mert azok nem olyanok mint a te ízlésed. Lehet,hogy tetszik,de a szíved-lelked CSAK a saját magad által kreált műhelyben lesz benne :) Sok sikert.

2011. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!