Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van néhány régi máz nélküli...

Van néhány régi máz nélküli natúr kaspóm. Ám az idők során kicsit megcsúnyúltak le szeretném festeni valami zománc festékkel. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

zománc spray. akkor nem folyik meg és hamar meg szárad.és ha papírból mintát vágsz ki akkor mintásat is csinálhatsz.

Főleg narancs és fekete színek ami nagyon divat,,:)

Remélem tudtam segíteni.

Teca

2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy néhány napra beáztatod vízbe őket, aztán gyökérkefével lesúrolod. Szinte olyan lesz, mint az új, a festék is szebben mutat rajta, de lehet, hogy nem is fogod akarni lefesteni :)
2011. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget Teca!a zománcspray előtt egy napig vízbe áztatom,úgy szebb lesz?

Mindenképp le szeretném festeni mert nagyon foltosak,és könnyebb a tisztítása is. Az üzletekben egy egy ilyen kaspó ami zománcos,nagyon drága. Ha ez sikerül nekem,legközelebb is inkább natúr kaspókat veszek mert olcsóbb és magam festem le.

2011. aug. 8. 07:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Hol kapható ilyen zománc festék vagy spray ami a kerámiára megfelelő?
2011. aug. 8. 07:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Én inkább akrilfestéket ajánlanék (bármelyik kézműves vagy hobbi boltban kapható, még nagyobb bevásárlóközpontokban is)

[link]

2011. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A festék spray akár melyik festék boltba beszerezhető.

Az akril festék akkor jó ha csak dísznek használja a kaspót és esetleg nem űltet bele semmit. Az akril festékkel nagyon nehéz bánni.

2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem vagyok ilyen kreatív,én is úgy tudom az akríl festék hamar lekopik.Kintre meg egyáltalán nem megfelelő.

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 9. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!