Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy kirakóm amit kiszeretn...

Van egy kirakóm amit kiszeretnék tenni a falra. Vigyem képkeretezőhöz, vagy van valami olcsóbb módszer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát azt ugyebár fel kell ragasztani kartonra mert lepotyogna. Három megoldás van; bevonod a kartont íves kétoldalú ragasztóval és azon rakod ki, vagy először kirakod egy kartonon, majd ha kész, ráhelyezel a tetejére egy másik kartont összeszorítod, (ha nagy akkor kétemberes) te összeszorítjátok a négy sarkát és egy gyors határozott mozdulattal átpördítitek. Ekkor a puzzle alja kerül felülre, és azt vonod be a kétoldalas ragasztóval. Ezután ráemeled a kartont, a fölösleget levágod és már fix a cucc. Ezután könnyen bele rakhatod bármilyen bolti kész keretbe, akár kapcsos üvegbe. A harmadik megoldás hogy elviszed keretezőhöz :-) (üdv. Egy képkeretező)
2011. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Addig már eljutottam,hogy egyben van a kirakó(A4-es lapokkal összeragasztottam őket)A kapcsos üvegben gondolkodtam még a keretezésen kívül,csak nem tudom honnan tudom beszerezni.Az üveget is méretre tudom vágatni és veszek hozzá kapcsokat?És ami a legfontosabb,melyik az olcsóbb?Kapcsos üveg vagy keretezés?
2011. aug. 23. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, ez is jó ötlet, hogy lapokkal fogattad össze :-) Kapcsos üveget szinte bármelyik nagy áruházban lehet kapni, vagy művész ellátó boltban szabvány méretekben és olcsó. Házilag nem tudod összerakni, ha vágatsz is üveget, mert a hátulján lévő farost lemezben vannak lyukak, amikbe az ehhez való kapocs illeszkedik. Nem mindegy mekkora a lyuk és milyen távolságra van a szélétől. Ezt házilag összetákolni macerás. És akkor még ott az akasztó probléma is. Esetleg ha tudsz üvegest, azért kérdezd meg, hátha tudnak ebben segíteni. De mondom, nem érdemes küzdeni, mert olcsók a kapcsos üvegek. Persze, ez csak akkor jó, ha szabványméretű a puzzle, tehát kapsz hozzá akkora méretűt.
2011. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tescoban vannak ilyen előre gyártott képkeretek, nem is vészes az áruk az üvegezéshez képest!
2011. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így igaz. Olcsóbb a kapcsos keret, mint az üvegesnél levágatott üveglap.
2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!