Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magyar lámpagyári légpuskába...

Magyar lámpagyári légpuskába szeretnék tömítést készíteni. Ezt milyen anyagból tegyem? Nekem azt mondták bőrből de amit beleraktam az pillanatok alatt elkopott.

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Vadászboltokban lehet hozzá kapni. De országos kirakodóvásárokban is árulnak hozzájuk is,meg a Slaviákoz is.
2011. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia Kérdező! Kicsit offolnék ha nem baj. Nekem is ugyanaz a problémám, most vettem egy ilyen stukkert. Csak én még azt sem tudom, h hová kell rakni a tömítést. Szétszedtem már a fegyvert, de mivel nem volt benne tömítés, ezért nem tudom, h hová is kell kerülnie.A dugattyú végében csak egy alátét van. Esetleg az alá? Egyébként nekem is a bőrt tanácsolták. Van is jó minőségű bőröm, készítek Neked is ha segítesz elindulni.
2011. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!