Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha nem fér el a konyhában a...

Ha nem fér el a konyhában a fal és a csap közé az a 3szög keresztmetszetű lezáró rész, mit lehet tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi a rendes neve, amit a munkalap és a fal lezárásaként szoktak tenni? A csapot úgy vágták be a munkalapba, hogy nem jutott ennek elég hely. Mit lehet tenni? Vagy lehet keskenyebb méretet is kapni esetleg?
2011. okt. 7. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízvetőre gondolsz?
2011. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet többfélét is kapni akár hajlékony kivitelűt is, azt csak mellékesen jegyzem meg hogy ha nekem így elb@szták volna a csapot az lenne a minimum hogy velük vetetem meg a pluszt és kérném a javítást!
2011. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utánakerestem, igen, vízvezető szegély/léc.


Ez már régi történet, azt se tudom, ki csinálta, kár ezen bosszankodni.

Obiban vajon tudnak majd valami megoldást javasolni erre?

2011. okt. 7. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Obiba biztos lesz valami.

Sőt ajánlanám a pvc-szegőt(linóleum szegő) ugyanis könnyen vágható/alakítható, rengeteg színben létezik és szépen felragasztva nagyon jól mutat az is!

2011. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!