Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Púrhabra lehet gipszelni?

Púrhabra lehet gipszelni?

Figyelt kérdés
Kicserélték a bejárati ajtómat, a rögzítést, szigetelést -mai szokás szerint- púrhabbal végezték. A lakás panel, az ajtókeret és a fal között bemélyedés található, amit el kellene tüntetni. Hogyan tudom a rést eltüntetni? Ha lehet gipszelni, akkor milyen gipszet használhatok?
2011. okt. 22. 09:40
 1/8 dirtboy ***** válasza:

lehet púrhabra gipszelni.

nem kellet volna átvenni az ilyen munkát aminél még neked melód van vele,gondolok itt a résre.

nem tudom mi lenne a legjobb megoldás a résre szóval nem mondok arra inkább semmit,majd biztos lesz valaki aki tudja hogy mi lesz a legjobb rá.

2011. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet gipszelni.

mivel mással tudnád javítani???

2011. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a rés, akkor sziloplaszt.
2011. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagy a rés, nő vagyok, így tanácsot kérek, hogy hogyan tudom a fallal egy szintbe hozni a nyílást!

Ki kell szednem a felesleget, de akkor milyen gipszet használhatok?

2011. okt. 22. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Díszléccel. Ha fa az ajtó akkor fa ha műanyag akkor műaynag csíkkal amit syloplastal kell felragasztani az ajtókeretre.
2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A rés kb. 5 cm, és nincs síkban az ajtókerettel. Ez a bajom:(

2011. okt. 23. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Rigips-Rhimano 6-30-as vékony vakolattal.


A Rigips gipszes vakolat 6-30 mm vastagságig (német nevén Schottwiener Fertigtünich) kézi vakolású készre vakolóanyag beltéri felhasználásra.


5 centis résbe 2x min. belelekk húzni. De majd meglátod lehet lesz 3 is.

2011. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. okt. 23. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!