Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Leszakadt fejű csavart hogy...

Leszakadt fejű csavart hogy lehet kiszedni egy bútorból?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudom érthetően elmagyarázni, csak van egy ilyen csavar, ami egy bútorba van belecsavarva,m és leszakadt a terheléstől a csavarnak a feje, az a rész, amit lehet csavarni csavarhúzóval. És kiáll a bútorból egy kb fél centis rész. De, ennek nincs ott ilyen recéje, szóval fogóval szinte meg sem tudom fogni, mert sima, és lecsúszik a fogóról.

Kiakarom csavarni a csavart, de nem akarom kitépni, mert akkor a menettel együtt kiszakítom.


Szóval kitudom valahogy szedni a csavart, úgy, hogy kiszakadt a csavar feje, a csavar kiáll kb fél centit, és fogóval szinte lehetetlen megfogni, és csavarni, hogy kiszedjem, mert lapos, és nincs menete, de nem akarom kitépni.


2011. okt. 23. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami még kiáll fél centi a csavarból azt levágod vasfűrésszel. Majd a benne maradt csavart vékony fémfóróval újra ki fúrod.
2011. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még kiáll valamennyi,-fémfűrészlappal hornyot fűrészelni bele, aztán csavarhúzóval megpróbálni.
2011. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melegítsd! A meleg csavarnak nagyobb a térfogata, így nagyobb helyet csinál magának a fában. Amikor kihűlt, kézzel ki fogod tudni csavarni. De lehet, hogy utána eggyel nagyobb csavart kell majd tenni a lyukba.
2011. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkroa király ez a melegités valamint aki a tanácsot adta! :)

köszi nagyon jól bevált!!! soha eszembe nem jutott volna. csak tanácsolni tudom mindenkinek :)

2014. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!