Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miből lehetne megcsinálni a...

Miből lehetne megcsinálni a kifestő elő- és hátlapját? És hogy csináljam, hogy könnyen lapozható legyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet nem a megfelelő kategória, de talán ide illő.

Készítek egy kifestőt, sok-sok nyomtatott lapból áll, de még nem tudom, miből legyen a borítója és a hátulja. Valami keményebb papírra gondoltam. Karton papír jó lenne? És valami ötlet kellene abban az ügyben, hogy mivel hátoldalasak a lapok, könnyen forgatható legyen. Gondoltam az átlátszó lefűzős mappára is, de azt nem tartom jó ötletnek. Lyukasztóm nincs, de lehet ha ollóval átszúrom őket és valamibe lefűzöm, hogy ne essenek ki. Valaki tudna segíteni? Megköszönném!


2011. nov. 7. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*valamivel lefűzöm (nem valamibe-elírtam)
2011. nov. 7. 16:40
 2/4 A kérdező kommentje:
Belegondolva, ha ollóval átszúrnám az nem lenne jó megoldás, mert könnyen elszakad a kifestő.
2011. nov. 7. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Spiráloztasd össze

[link]


-Vagy a kartonpapír legyen kicsit nagyobb, mint a kifestő lapja, és akkor a kartonpapír szélét ki tudod lyukasztani, és azt összefűzni, akár egy színes szalaggal.

-Vagy ne legyen kartonpapír és csak a kifestő szélét tűzd össze több helyen tűzőgéppel.

-Vagy próbáld ki az ún Iratsínt,többféle vastagságban kapható

2011. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!