Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dekupázs technikában, pontosab...

Dekupázs technikában, pontosabban szalvétára nyomtatásban otthon van vki?

Figyelt kérdés
Saját fotót szeretnék szalvétára nyomtatni és azt ragasztani dekupázs technikával, de mivel nem jó erre a nyomtatónk, akárhogy próbálom, betépi a papírt a szalvival, keresek valakit, aki ért ehhez, szokta csinálni, és küldött fájl alapján nyomtatna nekem pár szalvétát majd elpostázzná, vagy átvenném személyesen, ha közel lakunk esetleg. Árban megegyezünk. Előre is köszönöm
2011. nov. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ragasztod oda a szalvétát a papírhoz?
2011. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valami vékonyabb papírral is próbálkozhatsz,olyanokkal is lehet dekupázsolni,és azt talán a nyomtató is beveszi.
2011. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Celluxszal ragasztottam oda a szalvétát a papírhoz, de láthatóan nem ezzel volt a gond, mert a szalvétát tépte szét a nyomtató fej. Férjem el is tiltott a nyomtatótól mielőtt tönkreteszem :) Köszi a kommenteket! Ha valaki tud segíteni a nyomtatásban, várom továbbra is a jelentkezését!
2011. nov. 24. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h hülyeség, de a decoupage ragasztóval ragaszd fel a szalvétára a papírt, ne ázzon el teljesen, és akkor hátha le tudod venni a felső réteget.
2011. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
már nagyon régen csináltam, de a szalvéta nem papírhoz rafasztott oldalát is le kell dekupézs ragasztóval kenni, meg várni még teljesen megszárad. mi így csináltuk. remélem működik majd (:
2012. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anyagot és vékonyabb csomagolópapírt is szoktam dekupázsolni.


Egyszerűen vegyél vékony papírt és arra nyomtassál szerintem...


ez pl. egy vastagabb papír és mégis tudtam, csak előtte alulról is ráragasztottam:


[link]


itt meg lámpát csomagolópapírral:

[link]

2012. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!