Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy készítsek a kutyámnak...

Hogy készítsek a kutyámnak rénszarvas agancsot?

Figyelt kérdés
Golden Retrieverem van, és nem tudom, hogy rögzíthetném a fejéhez? Meg hát igazából azt sem, hogy hogyan készítsem el :)
2011. nov. 25. 14:44
 1/7 anonim válasza:
Vegyél egyet a boltban, az a legegyszerűbb :) Rögzíteni meg gyenge gumival próbálhatod, de két fotónál tovább ne várd, hogy rajta marad, és már akkor is szerencsés vagy, ha addig nem szedi le :P
2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lehet kapni a teccsóba gyerekeknek valót. A lökött tesóm is abban sétáltat kutyát Mikulás környékén :) Az övé jól viseli :D
2011. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 banánhintahercegnő válasza:
a miénkre minden karácsonykor rákerül és nagyon édes :))
2011. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
44%
A te fejedre kötnék egy jávorszarvas agancsot. Miért jó a kutyából majmot csinálni?
2011. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mustafa33 ***** válasza:
44%

És mi köze a karácsonyhoz a rénszarvasnak?

Tudtommal Jézus Betlehemben született, az a közel keleten van, nem az északi sarkon.

2011. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem a Jézus születéséhez van köze, hanem a Mikuláshoz. És bohócot az csinál a kutyából, aki kilakkozza a körmét, ok nélkül "ruhácskába" járatja még nyáron is. Az én kutyámon sincs agancs, de most hogy így felháborodsz rajta veszek egyet. Poénos, ha egy jópofa üdvözlőlaphoz kell, vagy ha pár járókelőnek ezzel vidám perceket szerzünk. A szájkosár nagyobb kínzás az állatnak, mint ez...
2011. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:

Szent Miklós püspök pedig kis ázsiában élt. Ott sincs rénszarvas. A sánta Klausz az lehet hogy ott északon, meg a gyed moroz, de azokhoz mi közünk van? Azon kívül, hogy a gyed morozt az oroszok nyomták nekünk 40 évig. Szent Miklóshoz (Mikuláshoz) mégis van valami közünk a nálunk többségi vallásból kifolyólag.

Egyébként a kutyák kutya mivoltából való mindennemű kivetkőztetésének ellenzője vagyok. Az állatoknak is van méltóságuk, csak mi nem adjuk meg nekik. Ha a kutyádra aggancsot raksz, nem velem tolsz ki. Én messze vagyok, nem fogom látni, de rád esetleg úgy néznek a járó kelők mint az a hozzászóló, aki úgy írta: - a lökött öcsém is...

2011. dec. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!