Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit lehet csinálni azzal a...

Mit lehet csinálni azzal a cipővel, aminek a talp belső felülete a sarkánál beroskad/beszakad, és így egy gödör keletkezik a sarkánál?

Figyelt kérdés
1 hónapos cipő, nem is olcsó, és nem az első amivel így járunk
2011. dec. 6. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Elvitték "Kermi" vizsgálatra és visszaadták a pénzt. Egyébként 6 hónap a garancia. Arról nem beszélve, hogy ha beszakad a súlyod alatt, az igazán nem a te hibád. Rossz tervezés.
2011. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a múltkor egy öreg suszter azt javasolta, hogy emeljem fel a talpbetétet, és töltsem ki a lyukakat sziloplaszttal!

Az elsőt sajnos kicsit elrontottam, mert sokat töltöttem bele, de a másodiknál már rutinosan töltés után beleléptem, hogy kissé homorú legyen a sarkam alatt!

Azóta már az új cipőknél ezzel kezdem a használatot!

:)

2011. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én egy filcből kivágott betéttel fokozom még. :) A szilikonozás után.
2011. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is jártam már így több különböző márkájú cipővel is. Mind rácsos tartószerkezetű cipő volt, pedig a súlyukból azt gondoltam tömörek lesznek. Ha épp nincs szilikon, vagy akár dupla védelemnek, az én megoldásom, hogy bármilyen nem használt vékony műanyag kártyát (pl.: ajándék/kupon kártya, lejárt bakkártya vagy bármilyen egyéb vékony könnyű műanyag lap) rakok a rácsra a betét alá és az szépen eloszlatja a terhelést a sarok résznél. A kártyát ollóval ívesre kell vágni, hogy szépen beleilleszkedjen a cipő sarok részébe. Ha már beszakadt a cipő, akkor már nem sokat segít semmi, szóval jobb már az elején megtenni. Egyre silányabbak a cipők, még a drágábbak is, ... régen nem volt ilyen problémám sose, pedig nem vagyok kövér és kb ugyanannyi a tömegem.
2023. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!