Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mijen elektromos láncfűrész...

Mijen elektromos láncfűrész érdemes venni? Vannak tapasztalatok? Nemnagy mukára kellene, csak néha tüzelőt vágni. (egy köbméter fa)

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:57
 1/5 anonim válasza:
Én már igazán tapasztalt vagyok mert vettem már egymás után háromat is.Mind tönkre ment. Tüzelőanyagnak vágtam velük raklapokat. Csak saját felhasználásra. Semmit sem bírnak ki. Most benzinmotorossal végzem ugyan ezt. Semmi baj nincs vele. A 3 elektromos árán már tudtam volna benzineset venni kettőt is. Az elektromos esetleg tavasszal a fák nyesésénél tehet jó szolgálatot. Másra nem jó.
2011. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudsz helyesen is írni?
2011. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

1 köbre ne vegyél semmilyent,hívj valakit akinek van fűrésze és fizesd ki neki a favágást,1 köbre nem kérhet sokat.

én ma vágtam vagy 3 köböt így pénzért és 3000ret kértem,1 tank ment el csak.

2011. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen! Egy köbméterre megteszik az olcsóbb elektromosak is. Pl. ez: [link]
2012. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet elektromossal keményfát vágni , engem is beugrattak ( hasonló a teljesítménye a benzineséhez a

2200W- osnak stb ..... ) , at elektromos gallyvágásra jó .

2013. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!