Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek lenne jövője a...

Szerintetek lenne jövője a piacon árulnom az általam készített dobozokat?

Figyelt kérdés

Restaurátor vagyok és arra gondoltam, hogy mindenféle fadobozokat készítenék és azt a piacon árulnám mellékesen, igazából minden gépem megvan hozzá csak bele kell kezdenem, szerintetek lenne jövője?


fecskefarkú vagy egyenes fogazással állítanám össze őket


[link]


2011. dec. 19. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:

és a fogazás kiváló minőségű lenne mert azt egy sablon alapján marom ki


[link]

2011. dec. 19. 12:47
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

nem értek ehhez

de sztem lassan az alapdolgokra nem lesz pénze az embereknek

ez meg ha jól gondolom valahol luxus

de mellékesnek jólehet

2011. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ahhoz először ki kéne váltanod egy vállalkozói engedélyt, ami tudtommal 1millió...
2011. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van vállalkozói engedélyem
2011. dec. 19. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor hajrá. AMit ajánlani tudok és biztosan kaszálni fogsz vele, az a karácsonyi vásár. Idén nyilván már nem, de jövőre bérelj ki akár több vásári bódét is. Vinni fogják, mint a cukrot.
2011. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De itt nem csak fadobozokat csinálhatnál,rámehetnél akkor polcokra,szekrényekre vagy ágyakra!Szerintem csinálj mintát egy csomó mindenből amit megtudsz csinálni és vegyél fel megrendeléseket persze annyi előleget kérjél mindig hogy az anyagár meglegyen ha nem jönnek az árúért!

Szal egyszerű sima dobozokból nem lehet szerintem kaszálni,max ha vésnél rá domborműveket,matyóhimzést ,magyar címert stb. ezeket akár vaterán is árulhatod!

üdv!

2011. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajrá!!!

Keress fel ajándékboltokat,csinálj referenciákat,lehet,hogy azok(is) tudnák forgalmazni.

Találj ki festési módokat a díszdobozaidnak.

Össze kellene jönnöd egy nyugdíjas könyvkötővel...ő még "érti" a szakmát. Csodálatos selyem,plüss,stb. béléseket csinálna a díszdobozaidba.

Van szerszámod-akár megrendelésre-nevet is marhatnál pl.egy fedeles dobozba.

2011. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Imádom a dobozokat, szerintem gyönyörűek. Megrendelésben nem szoktam gondolkozni, mert ez általában nekem drága meg annyi ilyen dolog tetszik, hogy inkább hagyom a fenébe, de ha vásáron látnék, ha van nálam pénz, nem állnék ellen neki.
2011. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!